-Snaga: 1.200 VA / 720 W
-Valni oblik u radu na bateriji: simulirana sinusoida
-Broj AC izlaza: 4 × Schuko
-Ulazni radni napon: približno 81 V do 270 V
-Izlazni napon: 110 V do 240 V
-Regulacija izlaznog napona: ±5 %
-Baterije: 2 × 12 V / 9 Ah
-Vrijeme punjenja: cca 6 – 8 sati
-Autonomija: ~ 2 minute pri punom opterećenju, ~ 11 minuta pri 50 % opterećenju
-Dimenzije (V × Š × D): 280 × 99 × 410 mm
-Težina: ~ 11,1 kg
-Razina buke: < 40 dB (na udaljenosti ~1 m)
-Radna temperatura: 0 do 40 °C
-Vlažnost u radu: 0-90 % relativne vlage
Elektronika | Šifra: DS053105
- Jamstvo: 24 mj.
- Vrijeme isporuke: 1 – 5 radna dana
- Povrat robe: Moguće unutar 15 dana
Cijena
Na zalihi
U cijenu je uključen PDV (25%).