– Kapacitet: 2000 VA / 1800 W
– Vrijeme punjenja (do 90%): 4 sata
– Faktor snage: 0.99 @ nazivnom naponu (100% opterećenje)
– Ulazna frekvencija: 40–70 Hz
– Ulazni napon: 120–300 VAC
– Izlazni priključci: 3× Schuko
– Izlazni napon: ±1 % (baterijski mod)
– Izlazna frekvencija: 47.5–52.5 Hz / 57–63 Hz (sinkronizirani način), 50 Hz ±0.25 Hz ili 60 Hz ±0.3 Hz (baterijski mod)
– Oblik vala: Sinusni val
– Baterije: 4× 12 V 9 Ah (unutra)
– Tip i broj baterija: 12V / 9Ah × 4
– Inteligentni slotovi: SNMP
– Mrežni portovi: USB, RS-232
– Radni uvjeti/vlaga: 20–90 % RH @ 0–40°C (bez kondenzacije)
– Razina buke: < 50 dB na 1 m
– Dimenzije: 410 × 438 × 88 mm
– Težina: 17 kg
– Podržani OS: Windows 98–10, Windows Server 2000–2016, Linux, Mac
Elektronika | Šifra: DS053103
- Jamstvo: 24 mj.
- Vrijeme isporuke: 1 – 5 radna dana
- Povrat robe: Moguće unutar 15 dana
Cijena
Na zalihi
U cijenu je uključen PDV (25%).