– Kapacitet: 1000 VA / 900 W
– Vrijeme punjenja (do 90%): 4 sata
– Faktor snage: 0.99 @ nazivnom naponu (100% opterećenje)
– Ulazna frekvencija: 40–70 Hz
– Ulazni napon: 120–300 VAC
– Izlazni priključci: 3× IEC
– Izlazni napon: ±1 % (u baterijskom modu)
– Izlazna frekvencija: 47.5–52.5 Hz ili 57–63 Hz (sinkronizirani način), 50 Hz ±0.25 Hz ili 60 Hz ±0.3 Hz (baterijski mod)
– Oblik vala: Čisti sinusni val (Pure Sinewave)
– Baterija: 2× 12 V 9 Ah interne baterije
– Tip i broj baterija: 12 V / 9 Ah × 2
– Inteligentni slotovi: SNMP, AS400, RS485-Modbus
– Mrežni portovi: USB, RS-232
– Radni uvjeti / vlaga: 20–90 % RH @ 0–40°C (bez kondenzacije)
– Razina buke: < 50 dB na 1 metar
– Dimenzije: 282 × 145 × 220 mm
– Težina: 9,80 kg
– Podržani OS: Windows 98/XP/2000/Vista/7/8/10, Windows Server 2000/2003/2008/2012/2016, Linux, MAC
Elektronika | Šifra: DS053104
- Jamstvo: 24 mj.
- Vrijeme isporuke: 1 – 5 radna dana
- Povrat robe: Moguće unutar 15 dana
Cijena
Na zalihi
U cijenu je uključen PDV (25%).